Home / UEFA 2020

UEFA 2020

  • Grup A
  • Grup B
  • Grup C
  • Grup D
  • Grup E
  • Grup F
  • Grup G
  • Grup H
  • Grup I
  • Grup J
Grup A
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  İngiltere 2 2 0 0 10 1 6 +9
2  Bulgaristan 2 0 2 0 2 2 2 0
3  Kosova 1 0 1 0 1 1 1 0
4  Karadağ 2 0 1 1 2 6 1 -4
5  Çek Cumhuriyeti 1 0 0 1 0 5 0 -5
1. Maçlar
22/03/19 MS   Bulgaristan 1 – 1 Karadağ  
22/03/19 MS   İngiltere 5 – 0 Çek Cumhuriyeti  
2. Maçlar
25/03/19 MS   Karadağ 1 – 5 İngiltere  
25/03/19 MS   Kosova 1 – 1 Bulgaristan  
3. Maçlar
07/06/19 21:45   Çek Cumhuriyeti v Bulgaristan  
07/06/19 21:45   Karadağ v Kosova  
4. Maçlar
10/06/19 21:45   Bulgaristan v Kosova  
10/06/19 21:45   Çek Cumhuriyeti v Karadağ  
5. Maçlar
07/09/19 16:00   Kosova v Çek Cumhuriyeti  
07/09/19 19:00   İngiltere v Bulgaristan  
6. Maçlar
10/09/19 21:45   İngiltere v Kosova  
10/09/19 21:45   Karadağ v Çek Cumhuriyeti  
7. Maçlar
11/10/19 21:45   Çek Cumhuriyeti v İngiltere  
11/10/19 21:45   Karadağ v Bulgaristan  
8. Maçlar
14/10/19 21:45   Bulgaristan v İngiltere  
14/10/19 21:45   Kosova v Karadağ  
9. Maçlar
14/11/19 22:45   Çek Cumhuriyeti v Kosova  
14/11/19 22:45   İngiltere v Karadağ  
10. Maçlar
17/11/19 20:00   Bulgaristan v Çek Cumhuriyeti  
17/11/19 20:00   Kosova v İngiltere  
Grup B
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Ukrayna 2 1 1 0 2 1 4 +1
2  Lüksemburg 2 1 0 1 3 3 3 0
3  Portekiz 2 0 2 0 1 1 2 0
4  Sırbistan 1 0 1 0 1 1 1 0
5  Litvanya 1 0 0 1 1 2 0 -1
1. Maçlar
22/03/19 MS   Portekiz 0 – 0 Ukrayna  
22/03/19 MS   Lüksemburg 2 – 1 Litvanya  
2. Maçlar
25/03/19 MS   Portekiz 1 – 1 Sırbistan  
25/03/19 MS   Lüksemburg 1 – 2 Ukrayna  
3. Maçlar
07/06/19 21:45   Litvanya v Lüksemburg  
07/06/19 21:45   Ukrayna v Sırbistan  
4. Maçlar
10/06/19 21:45   Sırbistan v Litvanya  
10/06/19 21:45   Ukrayna v Lüksemburg  
5. Maçlar
07/09/19 19:00   Litvanya v Ukrayna  
07/09/19 21:45   Sırbistan v Portekiz  
6. Maçlar
10/09/19 21:45   Litvanya v Portekiz  
10/09/19 21:45   Lüksemburg v Sırbistan  
7. Maçlar
11/10/19 21:45   Portekiz v Lüksemburg  
11/10/19 21:45   Ukrayna v Litvanya  
8. Maçlar
14/10/19 21:45   Litvanya v Sırbistan  
14/10/19 21:45   Ukrayna v Portekiz  
9. Maçlar
14/11/19 22:45   Portekiz v Litvanya  
14/11/19 22:45   Sırbistan v Lüksemburg  
10. Maçlar
17/11/19 17:00   Lüksemburg v Portekiz  
17/11/19 17:00   Sırbistan v Ukrayna  
Grup C
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Kuzey İrlanda 2 2 0 0 4 1 6 +3
2  Almanya 1 1 0 0 3 2 3 +1
3  Hollanda 2 1 0 1 6 3 3 +3
4  Estonya 1 0 0 1 0 2 0 -2
5  Belarus 2 0 0 2 1 6 0 -5
1. Maçlar
21/03/19 MS   Kuzey İrlanda 2 – 0 Estonya  
21/03/19 MS   Hollanda 4 – 0 Belarus  
2. Maçlar
24/03/19 MS   Kuzey İrlanda 2 – 1 Belarus  
24/03/19 MS   Hollanda 2 – 3 Almanya  
3. Maçlar
08/06/19 19:00   Estonya v Kuzey İrlanda  
08/06/19 21:45   Belarus v Almanya  
4. Maçlar
11/06/19 21:45   Almanya v Estonya  
11/06/19 21:45   Belarus v Kuzey İrlanda  
5. Maçlar
06/09/19 19:00   Estonya v Belarus  
06/09/19 21:45   Almanya v Hollanda  
6. Maçlar
09/09/19 21:45   Estonya v Hollanda  
09/09/19 21:45   Kuzey İrlanda v Almanya  
7. Maçlar
10/10/19 19:00   Belarus v Estonya  
10/10/19 21:45   Hollanda v Kuzey İrlanda  
8. Maçlar
13/10/19 19:00   Belarus v Hollanda  
13/10/19 21:45   Estonya v Almanya  
9. Maçlar
16/11/19 22:45   Almanya v Belarus  
16/11/19 22:45   Kuzey İrlanda v Hollanda  
10. Maçlar
19/11/19 22:45   Almanya v Kuzey İrlanda  
19/11/19 22:45   Hollanda v Estonya  
Grup D
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  İrlanda Cumhuriyeti 2 2 0 0 2 0 6 +2
2  İsviçre 2 1 1 0 5 3 4 +2
3  Danimarka 1 0 1 0 3 3 1 0
4  Cebelitarık 1 0 0 1 0 1 0 -1
5  Gürcistan 2 0 0 2 0 3 0 -3
1. Maçlar
23/03/19 MS   Gürcistan 0 – 2 İsviçre  
23/03/19 MS   Cebelitarık 0 – 1 İrlanda Cumhuriyeti  
2. Maçlar
26/03/19 MS   İrlanda Cumhuriyeti 1 – 0 Gürcistan  
26/03/19 MS   İsviçre 3 – 3 Danimarka  
3. Maçlar
07/06/19 19:00   Gürcistan v Cebelitarık  
07/06/19 21:45   Danimarka v İrlanda Cumhuriyeti  
4. Maçlar
10/06/19 21:45   Danimarka v Gürcistan  
10/06/19 21:45   İrlanda Cumhuriyeti v Cebelitarık  
5. Maçlar
05/09/19 21:45   Cebelitarık v Danimarka  
05/09/19 21:45   İrlanda Cumhuriyeti v İsviçre  
6. Maçlar
08/09/19 19:00   Gürcistan v Danimarka  
08/09/19 19:00   İsviçre v Cebelitarık  
7. Maçlar
12/10/19 16:00   Gürcistan v İrlanda Cumhuriyeti  
12/10/19 19:00   Danimarka v İsviçre  
8. Maçlar
15/10/19 21:45   Cebelitarık v Gürcistan  
15/10/19 21:45   İsviçre v İrlanda Cumhuriyeti  
9. Maçlar
15/11/19 22:45   Danimarka v Cebelitarık  
15/11/19 22:45   İsviçre v Gürcistan  
10. Maçlar
18/11/19 22:45   Cebelitarık v İsviçre  
18/11/19 22:45   İrlanda Cumhuriyeti v Danimarka  
Grup E
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Slovakya 2 1 0 1 2 1 3 +1
2  Galler 1 1 0 0 1 0 3 +1
3  Macaristan 2 1 0 1 2 3 3 -1
4  Hırvatistan 2 1 0 1 3 3 3 0
5  Azerbaycan 1 0 0 1 1 2 0 -1
1. Maçlar
21/03/19 MS   Hırvatistan 2 – 1 Azerbaycan  
21/03/19 MS   Slovakya 2 – 0 Macaristan  
2. Maçlar
24/03/19 MS   Galler 1 – 0 Slovakya  
24/03/19 MS   Macaristan 2 – 1 Hırvatistan  
3. Maçlar
08/06/19 16:00   Hırvatistan v Galler  
08/06/19 19:00   Azerbaycan v Macaristan  
4. Maçlar
11/06/19 19:00   Azerbaycan v Slovakya  
11/06/19 21:45   Macaristan v Galler  
5. Maçlar
06/09/19 21:45   Galler v Azerbaycan  
06/09/19 21:45   Slovakya v Hırvatistan  
6. Maçlar
09/09/19 19:00   Azerbaycan v Hırvatistan  
09/09/19 21:45   Macaristan v Slovakya  
7. Maçlar
10/10/19 21:45   Hırvatistan v Macaristan  
10/10/19 21:45   Slovakya v Galler  
8. Maçlar
13/10/19 19:00   Macaristan v Azerbaycan  
13/10/19 21:45   Galler v Hırvatistan  
9. Maçlar
16/11/19 20:00   Azerbaycan v Galler  
16/11/19 22:45   Hırvatistan v Slovakya  
10. Maçlar
19/11/19 22:45   Galler v Macaristan  
19/11/19 22:45   Slovakya v Azerbaycan  
Grup F
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  İspanya 2 2 0 0 4 1 6 +3
2  İsveç 2 1 1 0 5 4 4 +1
3  Romanya 2 1 0 1 5 3 3 +2
4  Malta 2 1 0 1 2 3 3 -1
5  Norveç 2 0 1 1 4 5 1 -1
6  Faroe Adaları 2 0 0 2 2 6 0 -4
1. Maçlar
23/03/19 MS  Malta 2 – 1 Faroe Adaları  
23/03/19 MS   İsveç 2 – 1 Romanya  
23/03/19 MS   İspanya 2 – 1 Norveç  
2. Maçlar
26/03/19 MS   Malta 0 – 2 İspanya  
26/03/19 MS   Romanya 4 – 1 Faroe Adaları  
26/03/19 MS   Norveç 3 – 3 İsveç  
3. Maçlar
07/06/19 21:45   Faroe Adaları v İspanya  
07/06/19 21:45   İsveç v Malta  
07/06/19 21:45   Norveç v Romanya  
4. Maçlar
10/06/19 21:45   Faroe Adaları v Norveç  
10/06/19 21:45   İspanya v İsveç  
10/06/19 21:45   Malta v Romanya  
5. Maçlar
05/09/19 21:45   Faroe Adaları v İsveç  
05/09/19 21:45   Norveç v Malta  
05/09/19 21:45   Romanya v İspanya  
6. Maçlar
08/09/19 19:00   Romanya v Malta  
08/09/19 21:45   İspanya v Faroe Adaları  
08/09/19 21:45   İsveç v Norveç  
7. Maçlar
12/10/19 19:00   Faroe Adaları v Romanya  
12/10/19 21:45   Malta v İsveç  
12/10/19 21:45   Norveç v İspanya  
8. Maçlar
15/10/19 21:45   Faroe Adaları v Malta  
15/10/19 21:45   İsveç v İspanya  
15/10/19 21:45   Romanya v Norveç  
9. Maçlar
15/11/19 22:45   İspanya v Malta  
15/11/19 22:45   Norveç v Faroe Adaları  
15/11/19 22:45   Romanya v İsveç  
10. Maçlar
18/11/19 22:45   İspanya v Romanya  
18/11/19 22:45   İsveç v Faroe Adaları  
18/11/19 22:45   Malta v Norveç  
Grup G
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Polonya 2 2 0 0 3 0 6 +3
2  İsrail 2 1 1 0 5 3 4 +2
3  Makedonya 2 1 1 0 4 2 4 +2
4  Slovenya 2 0 2 0 2 2 2 0
5  Avusturya 2 0 0 2 2 5 0 -3
6  Letonya 2 0 0 2 1 5 0 -4
1. Maçlar
21/03/19 MS   Avusturya 0 – 1 Polonya  
21/03/19 MS   İsrail 1 – 1 Slovenya  
21/03/19 MS   Makedonya 3 – 1 Letonya 
2. Maçlar
24/03/19 MS   İsrail 4 – 2 Avusturya  
24/03/19 MS   Polonya 2 – 0 Letonya  
24/03/19 MS   Slovenya 1 – 1 Makedonya  
3. Maçlar
07/06/19 21:45   Avusturya v Slovenya  
07/06/19 21:45   Letonya v İsrail  
07/06/19 21:45   Makedonya v Polonya  
4. Maçlar
10/06/19 21:45   Letonya v Slovenya  
10/06/19 21:45   Makedonya v Avusturya  
10/06/19 21:45   Polonya v İsrail  
5. Maçlar
05/09/19 21:45   İsrail v Makedonya  
06/09/19 21:45   Avusturya v Letonya  
06/09/19 21:45   Slovenya v Polonya  
6. Maçlar
09/09/19 21:45   Letonya v Makedonya  
09/09/19 21:45   Polonya v Avusturya  
09/09/19 21:45   Slovenya v İsrail  
7. Maçlar
10/10/19 21:45   Avusturya v İsrail  
10/10/19 21:45   Letonya v Polonya  
10/10/19 21:45   Makedonya v Slovenya  
8. Maçlar
13/10/19 21:45   Polonya v Makedonya  
13/10/19 21:45   Slovenya v Avusturya  
15/10/19 21:45   İsrail v Letonya  
9. Maçlar
16/11/19 20:00   Slovenya v Letonya  
16/11/19 22:45   Avusturya v Makedonya  
16/11/19 22:45   İsrail v Polonya  
10. Maçlar
19/11/19 22:45   Letonya v Avusturya  
19/11/19 22:45   Makedonya v İsrail  
19/11/19 22:45   Polonya v Slovenya  
Grup H
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Fransa 2 2 0 0 8 1 6 +7
2  Türkiye 2 2 0 0 6 0 6 +6
3  Arnavutluk 2 1 0 1 3 2 3 +1
4  İzlanda 2 1 0 1 2 4 3 -2
5  Andorra 2 0 0 2 0 5 0 -5
6  Moldova 2 0 0 2 1 8 0 -7
1. Maçlar
22/03/19 MS   Moldova 1 – 4 Fransa  
22/03/19 MS   Arnavutluk 0 – 2 Türkiye  
22/03/19 MS   Andorra 0 – 2 İzlanda  
2. Maçlar
25/03/19 MS   Türkiye 4 – 0 Moldova  
25/03/19 MS   Andorra 0 – 3 Arnavutluk  
25/03/19 MS   Fransa 4 – 0 İzlanda  
3. Maçlar
08/06/19 16:00   İzlanda v Arnavutluk  
08/06/19 19:00   Moldova v Andorra  
08/06/19 21:45   Türkiye v Fransa  
4. Maçlar
11/06/19 21:45   Andorra v Fransa  
11/06/19 21:45   Arnavutluk v Moldova  
11/06/19 21:45   İzlanda v Türkiye  
5. Maçlar
07/09/19 19:00   İzlanda v Moldova  
07/09/19 21:45   Fransa v Arnavutluk  
07/09/19 21:45   Türkiye v Andorra  
6. Maçlar
10/09/19 21:45   Arnavutluk v İzlanda  
10/09/19 21:45   Fransa v Andorra  
10/09/19 21:45   Moldova v Türkiye  
7. Maçlar
11/10/19 21:45   Andorra v Moldova  
11/10/19 21:45   İzlanda v Fransa  
11/10/19 21:45   Türkiye v Arnavutluk  
8. Maçlar
14/10/19 21:45   Fransa v Türkiye  
14/10/19 21:45   İzlanda v Andorra  
14/10/19 21:45   Moldova v Arnavutluk  
9. Maçlar
14/11/19 20:00   Türkiye v İzlanda  
14/11/19 22:45   Arnavutluk v Andorra  
14/11/19 22:45   Fransa v Moldova  
10. Maçlar
17/11/19 22:45   Andorra v Türkiye  
17/11/19 22:45   Arnavutluk v Fransa  
17/11/19 22:45   Moldova v İzlanda  
Grup I
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  Belçika 2 2 0 0 5 1 6 +4
2  Rusya 2 1 0 1 5 3 3 +2
3  Kazakistan 2 1 0 1 3 4 3 -1
4  Güney Kıbrıs 2 1 0 1 5 2 3 +3
5  İskoçya 2 1 0 1 2 3 3 -1
6  San Marino 2 0 0 2 0 7 0 -7
1. Maçlar
21/03/19 MS   Kazakistan 3 – 0 İskoçya  
21/03/19 MS   Güney Kıbrıs 5 – 0 San Marino  
21/03/19 MS   Belçika 3 – 1 Rusya 
2. Maçlar
24/03/19 MS   Kazakistan 0 – 4 Rusya  
24/03/19 MS   San Marino 0 – 2 İskoçya  
24/03/19 MS   Güney Kıbrıs 0 – 2 Belçika  
3. Maçlar
08/06/19 19:00   Rusya v San Marino  
08/06/19 21:45   Belçika v Kazakistan  
08/06/19 21:45   İskoçya v Güney Kıbrıs  
4. Maçlar
11/06/19 17:00   Kazakistan v San Marino  
11/06/19 21:45   Belçika v İskoçya  
11/06/19 21:45   Rusya v Güney Kıbrıs  
5. Maçlar
06/09/19 19:00   Güney Kıbrıs v Kazakistan  
06/09/19 21:45   İskoçya v Rusya  
06/09/19 21:45   San Marino v Belçika  
6. Maçlar
09/09/19 21:45   İskoçya v Belçika  
09/09/19 21:45   Rusya v Kazakistan  
09/09/19 21:45   San Marino v Güney Kıbrıs  
7. Maçlar
10/10/19 17:00   Kazakistan v Güney Kıbrıs  
10/10/19 21:45   Belçika v San Marino  
10/10/19 21:45   Rusya v İskoçya  
8. Maçlar
13/10/19 16:00   Kazakistan v Belçika  
13/10/19 19:00   Güney Kıbrıs v Rusya  
13/10/19 19:00   İskoçya v San Marino  
9. Maçlar
16/11/19 17:00   Güney Kıbrıs v İskoçya  
16/11/19 20:00   Rusya v Belçika  
16/11/19 20:00   San Marino v Kazakistan  
10. Maçlar
19/11/19 22:45   Belçika v Güney Kıbrıs  
19/11/19 22:45   İskoçya v Kazakistan  
19/11/19 22:45   San Marino v Rusya  
Grup J
TAKIM O G B M A Y Puan AV
1  İtalya 2 2 0 0 8 0 6 +8
2  Yunanistan 2 1 1 0 4 2 4 +2
3  Bosna-Hersek 2 1 1 0 4 3 4 +1
4  Finlandiya 2 1 0 1 2 2 3 0
5  Ermenistan 2 0 0 2 1 4 0 -3
6  Liechtenstein 2 0 0 2 0 8 0 -8
1. Maçlar
23/03/19 MS   Bosna-Hersek 2 – 1 Ermenistan  
23/03/19 MS   Liechtenstein 0 – 2 Yunanistan  
23/03/19 MS   İtalya 2 – 0 Finlandiya  
2. Maçlar
26/03/19 MS   Ermenistan 0 – 2 Finlandiya  
26/03/19 MS  Bosna-Hersek 2 – 2 Yunanistan  
26/03/19 MS   İtalya 6 – 0 Liechtenstein 
3. Maçlar
08/06/19 19:00   Ermenistan v Liechtenstein  
08/06/19 19:00   Finlandiya v Bosna-Hersek  
08/06/19 21:45   Yunanistan v İtalya  
4. Maçlar
11/06/19 21:45   İtalya v Bosna-Hersek  
11/06/19 21:45   Liechtenstein v Finlandiya  
11/06/19 21:45   Yunanistan v Ermenistan  
5. Maçlar
05/09/19 19:00   Ermenistan v İtalya  
05/09/19 21:45   Bosna-Hersek v Liechtenstein  
05/09/19 21:45   Finlandiya v Yunanistan  
6. Maçlar
08/09/19 16:00   Ermenistan v Bosna-Hersek  
08/09/19 21:45   Finlandiya v İtalya  
08/09/19 21:45   Yunanistan v Liechtenstein  
7. Maçlar
12/10/19 19:00   Bosna-Hersek v Finlandiya  
12/10/19 21:45   İtalya v Yunanistan  
12/10/19 21:45   Liechtenstein v Ermenistan  
8. Maçlar
15/10/19 19:00   Finlandiya v Ermenistan  
15/10/19 21:45   Liechtenstein v İtalya  
15/10/19 21:45   Yunanistan v Bosna-Hersek  
9. Maçlar
15/11/19 20:00   Ermenistan v Yunanistan  
15/11/19 20:00   Finlandiya v Liechtenstein  
15/11/19 22:45   Bosna-Hersek v İtalya  
10. Maçlar
18/11/19 22:45   İtalya v Ermenistan  
18/11/19 22:45   Liechtenstein v Bosna-Hersek  
18/11/19 22:45   Yunanistan v Finlandiya