SUNDAY – PAZAR 01.11.2020
12:00 RUSYA PREMİER LİG FK UFA – URAL
13:30 SÜPER LİG Ç. RİZESPOR – KAYSERİSPOR
14:00 RUSYA PREMİER LİG KHİMKİ – ZENİT
14:30 SERİE A UDİNESE – MİLAN
15:00 PREMİER LİG ASTON VİLLA – SOUTHAMPTON
15:00 LİGUE 1 SAİNT-ETİENNE – MONTPELLİER
15:00 FORMULA 1 ITALY GRAND PRIX RACE – YARIŞ
16:00 SÜPER LİG KONYASPOR – BAŞAKŞEHİR
16:00 LA LİGA REAL BETİS – ELCHE
16:30 RUSYA PREMİER LİG R. VOLGOGRAD – CSKA MOSCOW
17:00 PREMİER LİG NEWCASTLE – EVERTON
17:00 SERİE A SPEZİA – JUVENTUS
17:00 SERİE A TORİNO – LAZİO
17:00 LİGUE 1 ANGERS – NİCE
17:00 LİGUE 1 NİMES – METZ
17:30 BUNDESLİGA FREİBURG – B. LEVERKUSEN
18:00 LA LİGA CELTA VİGO – REAL SOCİEDAD
19:00 SÜPER LİG BEŞİKTAŞ – YENİ MALATYA
19:00 LİGUE 1 MONACO – BORDEAUX
19:00 RUSYA PREMİER LİG FK TAMBOV – DİNAMO MOSC.
19:30 PREMİER LİG MAN UNİTED – ARSENAL
20:00 BUNDESLİGA HERTHA BERLİN – WOLFSBURG
20:00 SERİE A NAPOLİ – SASSUOLO
20:00 SERİE A ROMA – FİORENTİNA
20:30 LA LİGA GRANADA – LEVANTE
22:15 PREMİER LİG TOTTENHAM – BRİGHTON
22:45 SERİE A SAMPDORİA – GENOA
23:00 LA LİGA VALENCİA – GETAFE
23:00 LİGUE 1 LİLLE – LYON
MONDAY – PAZARTESI 02.11.2020
20:00 SÜPER LİG ANTALYASPOR – FENERBAHÇE
20:00 SÜPER LİG HATAYSPOR – SİVASSPOR
20:30 PREMİER LİG FULHAM – WEST BROMWİCH
21:45 PRİMEİRA LİGA SPORTİNG BRAGA – FAMALİCAO
22:30 BUNDESLİGA HOFFENHEİM – UNİON BERLİN
22:45 SERİE A HELLAS VERONA – BENEVENTO
23:00 PREMİER LİG LEEDS UNİTED – LEİCESTER
23:00 LA LİGA VİLLARREAL – VALLADOLİD
TUESDAY – SALI 03.11.2020
18:30 DFB CUP SCHWEİNFURT – SCHALKE 04
20:55 UEFA CHAMPİONS LEAGUE LOK. MOSCOW – ATL. MADRİD
20:55 UEFA CHAMPİONS LEAGUE SHAKHTAR – M’GLADBACH
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE SALZBURG – BAYERN MÜNCHEN
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE REAL MADRİD – INTER
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE MAN CİTY – OLYMPİAKOS
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE ATALANTA – LİVERPOOL
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE MİDTJYLLAND – AJAX
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE PORTO – MARSİLYA
00:00 PRİMEİRA LİGA BOAVİSTA – BENFİCA
WEDNESDAY – ÇARŞAMBA 04.11.2020
19:00 SERİE A GENOA – TORİNO
20:55 UEFA CHAMPİONS LEAGUE BAŞAKŞEHİR – MAN UNİTED
20:55 UEFA CHAMPİONS LEAGUE ZENİT – LAZİO
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE BARCELONA – DYNAMO KİEV
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE CHELSEA – RENNES
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE CLUB BRUGGE – B. DORTMUND
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE FERENCVAROS – JUVENTUS
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE RB LEİPZİG – PARİS SG
23:00 UEFA CHAMPİONS LEAGUE SEVİLLA – KRASNODAR
THUERSDAY – PERŞEMBE 05.11.2020
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE SİVASSPOR – QARABAĞ
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE BENFİCA – RANGERS
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE H BE’ER SHEVA – B. LEVERKUSEN
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE LECH – STANDARD LİEGE
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE LUDOGORETS – TOTTENHAM
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE OMONİA – GRANADA
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE PAOK – PSV EİNDHOVEN
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE RAPİD WİEN – DUNDALK
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE REAL SOCİEDAD – AZ ALKMAAR
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE RİJEKA – NAPOLİ
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE ROMA – CFR CLUJ
20:55 UEFA EUROPE LEAUGE SLAVİA PRAG – NİCE
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE ARSENAL – MOLDE
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE CELTİC – SPARTA PRAG
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE DİNAMO ZAGREB – WOLFSBERGER
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE FEYENOORD – CSKA MOSCOW
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE HOFFENHEİM – SLOVAN LİBEREC
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE LEİCESTER – SPORTİNG BRAGA
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE MİLAN – LİLLE
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE VİLLARREAL – M. TEL AVİV
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE YOUNG BOYS – CSKA SOFYA
23:00 UEFA EUROPE LEAUGE ZORYA – AEK